Forum Gry Boom Beach dla klanu Dzikie Wieprze

Witamy serdecznie na naszym forum, baw sie dobrze!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-14 17:05:35

Wieprz
Administrator
Dołączył: 2015-09-03
Liczba postów: 6
Windows 7Firefox 44.0

Jak sprawdzić jaka statuetka wypadnie przed czasem...

Jest sposób na sprawdzenie jaka statuetka (o jakich parametrach) wypadnie następna.

Przetestowałem to na odpalonym emulatorze androida BlueStack i oczywiście komputerze PC. Na komórce lub tablecie też to działa ale jest z tym więcej zabawy (chodzi o odłączenie internetu, bo ustawienie w tryb samolotowy nie działa).

Sposób polega na wykorzystaniu 8-10 sekund w których BB nie komunikuje się z serwerem i tak w punktach:

1. Wyłączamy internet. W PC można wyjąć kabel ethernetowy lub wyłączyć router Wi-Fi. Po wyłączeniu mamy ok 8-10 sekund na następne kroki, które nie są trwałe, a kamienie i diamenty nie zostaną zużyte.
2. Rozpoczynamy budowę statuetki i przyspieszamy ją za diamenty.
3. Sprawdzamy co wyszło, i czekamy na monit o utracie komunikacji z serwerem BB. "Communication lost"
4. Klikamy na [Try again] i podłączamy internet.
5. Po ponownym uruchomieniu BB, cieszymy się z diamentów oraz kamieni które są do wykorzystania (Diaxy są na koncie a z kamieni możemy zrobić statuetkę i wypadnie to co sprawdziliśmy).

Ja do tego celu używam laptopa z Wi-Fi odłączanym na przełączniku i mam na całą operację 10 sekund tak, że czasami jak brakuje mi do Masterpiece jednego kryształu to reklaimuje guardiana na brakujący kryształ, robię mastera i wiem co mi wypadnie jak będę online i kiedyś wpadnie mi ten brakujący kryształ....

Ważne
W punkcie 1. napisałem że trzeba odłączyć internet i jest to ważne by wykonać to poza urządzeniem, czyli nie wykorzystywać trybu samolotowego tabletu czy smartfona, dlatego bo aplikacja BB monitoruje te stany i wchodzi w "Communication lost" natychmiast. Dlatego nie daje czasu na wykonanie następnych punktów.
Jeśli internet odłączymy poza urządzeniem np. wyciągniemy kabel z kompa PC czy też wyłączymy router WiFi, to mamy ok 10 sekund które spokojnie wystarczą na wykonanie całej operacji.

Kolejność pojawiania się figurek jest już ustalona i zapisana na serwerze BB. Niestety nie zmienia się tak, że jak w offline sprawdzimy, że wyjdzie nam masterpice o np 17% to potem po 10 godzinach wyjdzie nam dokładnie ten sam. Niezależnie czy wykonasz go natychmiast czy za tydzień...

Przypominam jeszcze że można mieć tylko jednego Maseterpieca z danego typu boost.....

Poniższa tabela przybliża to co może wypaść:
Max_Statuetki.png

Powodzenia i miłej gry..

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klanarchia - sprawdzianyszkolne - tugramy - forumvc - forum4u